Home , Manset Haberler , Bize Yakışanı Yapalım

Bize Yakışanı Yapalım

Bize Yakışanı Yapalım 1
Bize Yakışanı Yapalım 1

Uzun zamandır Elbistan Malatya Hava Alanı arasında taşımacılık yapam ELBİSTAN ADEM TUR adlı taşımacılık şirketi çeşitli bahanelerle yolcuları Malatya Hava alanından alması engellenmektedir.
Bu engellemeye gerekce olarak yasa dışı yöntemlerle evrak eksikliği söylenmetedir.
ELBİSTAN ADEM TUR yetkilisi ”bizi zor yolu ile engellenmeye çalışıyorlar. Biz yasal bir taşımacılık şirketiyiz biz halkımızın hizmetinde olmaya halkımızın bize gösterdiği ilgiye layık olmaya çalışacağız diyerek bundan sonrada elimizden geldiğince halkımızın hizmetinde ve yardımcı olmaya çalışacağız..
Halkımıza bize gösterdiği ilğiye teşekkür ederim.” diyerek duygularını belirtti…….
İkinci ve Üçüncü şirketler Malatya Hava Alanında faaliyet sürdürürken ELBİSTAN ADEM TUR yasa dışı bir tutumla yolcuları Malatya Hava Alanından alması ve faaliyetini sürdürmesi engellenmektedir.
Bu yasa dışı engelini yurt dışında seyahat eden tatilcilerimiz ELBİSTAN ADEM TUR’un araçlarını kullanarak aşmalıdırlar.
Çünkü bu tutum yurt dışında yaşıyan ve Elbistan’a tatile giden yöre insanımızın kolayca hava alanından Elbistan’a gitmesini engellemektedir.
ELBİSTAN ADEM TUR ve elemanları bölgemizde faaliyet yürütürken tatilcilerimizi Elbistan’ın içinden evlerinden tek tek alarak hava alanına götürüyor . Hava alanından alarak Elbistanın içinde evlere insanları tek tek bırakarak tatilerinde başka taşıma aracına ihtiyac duymadan gönül rahatlıgı ile seyehatlerini yapmaktadırlar.
Fakat ELBİSTAN ADEM TUR’un karşılaşmış oldugu bu haksız rekabet anlayışı bizi etkilemektedir diyen Elbistan’lı bir tatilci:
Elbistan’a daha kolay ulaşmak ve hava alanına hem geç kalmamak için ELBİSTAN ADEM TUR’la seyehat edmemiz gerektiğini belirtirken tatil dönüşlerinide bundan sonra ELBİSTAN ADEM TUR’la seyahat edeceklerini belirtti.
Bu düşüncelere sahip olan tatilcierimizin ticari faaliyetleri engellenen ELBİSTAN ADEM TUR’a desteklerinin devam edecegi yönündeydi.
Avrupa başta olmak üzere ELBİSTAN ADEM TUR’a yöre halkı duyarlılık gösterecektir.
Bu vesile ile Malatya Hava Alanından bu haksız rekabet anlayışı kalkana kadar Malatya Hava Alanına giderken ELBİSTAN ADEM TUR otobüsleri kullanılacaktır.
Malatya hava Alanından Elbistana giderken HAVAŞ otobüsünü kullanılacaktır .
Elbistanlı tatilciler ELBİSTAN ADEM TUR otobüslerini kulanın.
İrtibat Telafonları
Ofis : 00 90 344 413 66 66
Mobile: 00 90 537 768 55 44
Araç : 00 90 544 768 55 44

Haber: Hüseyin Kılınç

26.06.2016

İlginizi çekebilir...

Maraş’ta 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi

Maraş’ta 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi

Maraş’ın Çağlayancerit ilçesinde 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırmaları ...