Home , HABER ARŞİVİ , Genel Haberler , Tc Devlet AKLI

Tc Devlet AKLI

12 eylul
12 eylul

“Alevi/komünist çetelerin meydana getirdiği DHKP-C internet üzerinden yaptığı açıklama ile hain saldırıyı üstlendi.” AKIT GAZETESI

AKIT gazetesi 02/01/15 haberi
“”Öğle saatlerinde Beşiktaş’ta bulunan Dolmabahçe Sarayı’nın koruyan muhafız alayının olduğu yerde bulunan polislere el bombası atan ve bombanın patlamaması üzerine silahını ateşleyen saldırganın yakalanmasından birkaç saat sonra, sol-komünist terör örgütü DHKP-C bombalı eylemi üstlendi.
Alevi/komünist çetelerin meydana getirdiği DHKP-C internet üzerinden yaptığı açıklama ile hain saldırıyı üstlendi.
KİMLİĞİ BELLİ OLDU
Olaydan sonra sağ olarak ele geçirilen teröristin kimliği de belli oldu. Fırat Özçelik isimli teröristin 2003-2006 yılları arasında cezaevinde kaldığı belirtildi.
BERKİNCİ TERÖRİST
Dolmabahçe Sarayı’nın önündeki polis kulübesine yönelik saldırı girişiminde bulunan zanlı, sağlık kontrolü için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Saat 18.30 sıralarında ekip otosuyla hastaneye getirilen terörist, bir süre ekip arabasında bekletildi. Kelepçe takılan kızıl terörist Özçelik, polis otosundan çıkarılırken, “Yaşasın Devrimci Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi” diye slogan atarak “Berkin’in hesabı sorulacak” diye bağırdı.
Zanlının, kontrol amacıyla 1. Blok’ta bulunan Beyin Cerrahisi Bölümü’ne sevk edildiği öğrenildi””

NOT:
BU haberi okuyan her insan Alevilerin devlet tarafindan nasil algilandigini anlar. Alevi-KIZILBASLAR devlet aklinin Alevi-KIZILBASLARI ne kadar  potansiyel suclu gordugu ne kadar acik devlet bizim devletimiz olmadigindan bizim haklarimizida savunasi soz konusu degil.Akit gibi gazetelerin gorevi bu.

KIZILBASLARI biraz daha goze onune getirmek.

 

 

İlginizi çekebilir...

Maraş’ta 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi

Maraş’ta 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi

Maraş’ın Çağlayancerit ilçesinde 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırmaları ...